
3 / 158
JANE MUUM
ellamax
autorno ja nemozem nanho dopustit je skvely mala ma 7mesiacov a sme este stale vo vanicke aj z fusakom kolieska su uzastne aj my mame rozbite cestu a tolko s nehu tu bolo ze az a v pohode sa isli aj v lese po snehu sme s nim boli a parada...som snim nadmieru spokojna lepsie som si vybrat nemohla... 🙂
17. feb 2013
Krásny, aká to je prosím značka? Ďakujem
28. mar 2013
ellamax
autordakujeme 🙂 JANE MUUM
28. mar 2013
Krasny kocik.. aj ja som rozmyslala na tymto, len kvoli zlym cestam u nas som sa rozhodla pre iny s nafukovacimi kolesami