icon
1 / 1
avatar

zelený by som si dala celý 😅 aj keď neviem aký je..

21. okt 2017
avatar

@bavlnka92 zeleny je citronovy, taky echt šťavnaty 😉

21. okt 2017
avatar

@elmelpel nechcela by si sa podelit o recept? 😉

21. okt 2017
avatar

jaaaaaaaaaaaaaa už slintám 😉

21. okt 2017
avatar

Ja sa hlasim na tie odrezky,kraje co zostanu,to milujem😋😋😋👌🍰

21. okt 2017
avatar

Mne je az luto zjest ked sa podari take dielo

21. okt 2017
avatar

@sona6 aj mne stacia odrezky 🙂

21. okt 2017
avatar

Aj ja si prosim recept na zeleny

21. okt 2017
avatar

Mnaaam posli postou😉

22. okt 2017
avatar

Sikovnica 😋

22. okt 2017
avatar

Ja si prosím recept na všetky ! :D ďakujem

22. okt 2017
avatar

Mňam 😋

22. okt 2017
avatar

ja sa hlasim,ale na papanie😀

22. okt 2017
avatar

Ja na kokosovy 🙂

22. okt 2017
avatar

Poprosim recept na citronový 🙂

22. okt 2017
avatar

vaaaauuuuu,az skoda krajat

22. okt 2017
avatar

Môžem poprosiť o recepty?

22. okt 2017
avatar

🙏🙏🙏🙏recept

22. okt 2017
avatar

Mnaaam...nic by z nich nezostalo😀len zubarka by sa asi zo mna velmi netesila...vyzeraju nadherne a urcite su aj vynikajuuuce😉

22. okt 2017
avatar

Tiež poprosím recept, u nás puncove ide ale doteraz som sa neodvážil a ho doma skusat

22. okt 2017
avatar

Wauuuuuu 😊

22. okt 2017
avatar

Prosim, aj mňa by potesil recept na ten citrónový ☺

22. okt 2017
avatar

@elmelpel veď vieš kde bývam 😉môžeš doniesť odrezky. Tie milujem 😉😘

22. okt 2017
avatar

Prosíme si receptyyyyy 🙂

22. okt 2017
avatar

Ahoj môžme poprosiť receptiky a ako si tu polevu tak spravila dik pa

sticker
22. okt 2017
avatar

Ja na ochutnavku😝

22. okt 2017
avatar

Ach ja si prosííím.Vyzerajú super.🙂

22. okt 2017
avatar

🙋

22. okt 2017
avatar

Mozem poprosit recept na polevu?

22. okt 2017
avatar

No koniec toto 😂 vyzeraju uzasne

22. okt 2017
avatar

Aj ja prosiiiim o recepty ak nie du tajne

22. okt 2017
avatar

Jej to je veľmi milé od Vás, ďakujem za taký záujem. Postupne idem... punčový, citrónový, kokosový a posledný je kávovo rumový. Všetky už sú v skupinke Pečenie je radosť, tu je link, môžem nahodiť ku každému link, ak to nebudete vedieť nájsť 🙂 https://i.modrykonik.sk/Pečenie_je_radosť_Hera_...

@bavlnka92, @elmelpel, @sue1818, @mirkamurko, @sona6, @jeennyv, @luckabj82, @petulda333, @iva989, @maya_zilina, @nebuska, @jananina, @alexandra_saska, @lucinkab, @tritata, @terezka1947, @126, @79bublinka, @barborkakako, @katkaseiner, @tigra440, @huahua, @radkatalajkova, @dr_smajlik, @lubica46, @cadulka2908, @tengo, @slza1, @adka_pajerska, @daniela.ho, @monikka22

sticker
22. okt 2017
avatar
22. okt 2017
avatar

@elmelpel preboha nie takto na večer, sliny mi budú tiecť 😅

22. okt 2017
avatar

punčové rezy, na tie máme v skupinke rôzne recepty, nájdete ich v tomto linku https://www.modrykonik.sk/group/8342/?q=puncove
a ten môj je presne tu :
https://www.modrykonik.sk/group/8342/puncove_re...

22. okt 2017
avatar
22. okt 2017
avatar

rumovo kávové rezy, tie obmieňam 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/8342/kavove_rez...

22. okt 2017
avatar

@elmelpel krása Elenka,ešte keby som to tak krásne vedela urobiť aj ja... 😘😘

22. okt 2017
avatar
22. okt 2017
avatar

@lubica46
@adka_pajerska Kočky, to je normálna cukrová poleva, používam potr.farbovo gelové, kúsok si nechám, zafarbím na tmavšie, alebo napr.zeleno a už len pofŕkam, alebo použijem takú pomôcku a s tým to polievam, keby ja viem, ako sa to volá 🙂 je to taká gumová nádobka s nastavcom

22. okt 2017
avatar

@elmelpel Prosim prpsim neposlala by sii receptik na taky krasny puncak?dakujem

23. okt 2017