Ja dom skrobila. Kde sa to vodne skloda kupit?
23. nov 2016
emuska207
autorJa som natierala s vodným sklom 2x lebo po prvom sa mi zdala ta bavlnka ešte mekka a nedržala by svoj tvar . Vodné sklo som kúpila vo farby laky . 🙂
23. nov 2016
dakujem tak skusim este raz 🙂
23. nov 2016
emuska207
autorMôj prví ties skončil v koši lebo mi praskol balón a vodné sklo nebolo ešte poriadne zatvrdnute a celý sa zdeformoval 😞 muž povedal že sa začal topiť😂
24. nov 2016

prisim ta ako si ho robila? Ja som tiez zacala no skoncil v kosi...:( bavlnka sa nalepila na balon a ako som ho pukla tak sa to cele pokrcilo...:(