icon
19 / 24
avatar

prisim ta ako si ho robila? Ja som tiez zacala no skoncil v kosi...:( bavlnka sa nalepila na balon a ako som ho pukla tak sa to cele pokrcilo...:(

22. nov 2016
avatar

@silviaz a čím si striekala? Ja som síce nerobila snehuliaka, ale vianočné gule a nastriekala som vodným sklom. Keď poriadne vyschlo tak som balón praskla a v pohode.

22. nov 2016
avatar

Ja dom skrobila. Kde sa to vodne skloda kupit?

23. nov 2016
avatar

Ja som natierala s vodným sklom 2x lebo po prvom sa mi zdala ta bavlnka ešte mekka a nedržala by svoj tvar . Vodné sklo som kúpila vo farby laky . 🙂

23. nov 2016
avatar

dakujem tak skusim este raz 🙂

23. nov 2016
avatar

Môj prví ties skončil v koši lebo mi praskol balón a vodné sklo nebolo ešte poriadne zatvrdnute a celý sa zdeformoval 😞 muž povedal že sa začal topiť😂

24. nov 2016