icon
42 / 184
slane koláče s Juhoslávie
avatar

persne tieto som dnes robila a spravila som jedny syrove, syrovo-cesnakove, tvarohovo-škoricove a pre mojho synšeka kakaove....mnamka

12. apr 2013
avatar

@ciernaperla ja som uz davala aj nivu.ale aj bryndzove mozu byt dobre....mnammm

12. apr 2013
avatar

ja som robila s udeninou , mnamkové boli

14. jún 2013
avatar

@kamilkak udenu salamu?

14. jún 2013
avatar

@erika1111 - údenu krkovičku , strúhanu na hrubom strúhadle , alebo aj klobáska je fajn , ale potrieš cesto najprv olejom, pikantným kečupom a na to tú krkovičku- či klobásku

15. jún 2013