icon
36 / 184
zapekané zemiaky so slaninou,syrom a dresingom
avatar

aky dresing davas? takto miluje moja rodina

15. mar 2013
avatar

@franka83 dresing si robim-pochutkova smotana,sol,korenie,cesnak,pripadne petrzlenova vnat.ak chces aj horcicu

15. mar 2013
avatar

@erika1111 tak cez vikend im to aj spravim...dakujem 🙂

15. mar 2013
avatar

@franka83 niet zaco.hadam bude chutit.:P

15. mar 2013
avatar

urcite bude chutit moja dcerka a manzel taketo velmi mozu 🙂

15. mar 2013
avatar

@franka83 u nas sa to zje rychlo mnam P

15. mar 2013
avatar

prosim, tie zemiaky normalne najprv uvaris a potom polomakke ich das zapeckat alebo ako? ...su v supke alebo bez supky?

15. jan 2014
avatar

@petronela.ficekova ano zemiaky su so supkou a je lepsie ked si ich predvaris.staci do polomäkka a potom sa nemusia dlho piect

15. jan 2014
avatar

@erika111 ....dakujem 🙂 ...vyskusam 🙂

15. jan 2014