icon
34 / 184
špenátové halušky
avatar

aj my doma robíme,je to veľká dobrota

24. mar 2013
avatar

@maria2012 a syrova omacka ta je najlepsia...

24. mar 2013
avatar

my tam dávame smotanu, ,hlivu a šampióny,toto,ale varí môj chlap to vie najlepšie urobiť,čo sa týka varenia

25. mar 2013
avatar

mozem poprosit recept???

16. máj 2013
avatar

naše deti to volajú...šrekové halušky...

21. jún 2013
avatar

myslíte, že špenátové halušky budú dobré aj klasicky s bryndzou?

29. dec 2013
avatar

@adusa2774 neviem.ale asi tym nic nepokazite

29. dec 2013