icon
4 / 184
pizza-syrová
avatar

mňam 🙂

16. máj 2013
avatar

booože toto vidieť o takomto časee, hneď by som ju spratala 😀

29. máj 2013
avatar

@henriett19 :P to som skusala prvy krat a bola velmio velmi dobra.zajtra sa chystam robit zase

29. máj 2013
avatar

@erika1111 aj ja určite vyskúšam 🙂 vyzerá ešte lepšie ako z pizzérie

29. máj 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@henriett19 je velmi dobra.link je o fotku dalej.das si co mate radi,ja som potrela kecupom a dala syr na to taku pikantnu salam.na druhu som
dala sunku a na to syr.este oregano.nebola ani sucha a ani mastna.vyborna

29. máj 2013
avatar

@erika1111 Ďakujeeeem🙂

29. máj 2013
avatar

@henriett19 daj vediet:D

29. máj 2013
avatar

ahoj a cesto je ake?mozem poprosit recept?dakujem

31. máj 2013
avatar

@amavide recept na cesto je o fotku dalej.delila som na 2 -cesto rozvalkam potirem kecupom,smotanou,posypat 3 druhmi syra-eidam,udeny a nivu a trocha salamy na vrch.dala som len oregano.ani som nesolila nakolko syry tu dost slane

31. máj 2013
avatar

dakujem uz som nasla

31. máj 2013