
4 / 184
pizza-syrová
booože toto vidieť o takomto časee, hneď by som ju spratala 😀
29. máj 2013
erika1111
autor@henriett19 :P to som skusala prvy krat a bola velmio velmi dobra.zajtra sa chystam robit zase
29. máj 2013
@erika1111 aj ja určite vyskúšam 🙂 vyzerá ešte lepšie ako z pizzérie
29. máj 2013
erika1111
autor@henriett19 je velmi dobra.link je o fotku dalej.das si co mate radi,ja som potrela kecupom a dala syr na to taku pikantnu salam.na druhu som
dala sunku a na to syr.este oregano.nebola ani sucha a ani mastna.vyborna
29. máj 2013
@erika1111 Ďakujeeeem🙂
29. máj 2013
erika1111
autor@henriett19 daj vediet:D
29. máj 2013
ahoj a cesto je ake?mozem poprosit recept?dakujem
31. máj 2013
dakujem uz som nasla
31. máj 2013
mňam 🙂