
12 / 184
perník pre deti
erika1111
autor@evitka3 400g hladkej múky,300g prášk.cukru,2vajcia,2 čL škorice, 1čL sody bikarbony,3čL kakaa, 2dcl oleja,1prášok do pernika,3 pL džemu a 1/2 mieka.Vylejeme na pomastený a pomúčený plech.pečiem od oka.skúšam šparadlom. na 180 stupnoch a asi 30min.mozes poliat čokoládou.ja som ho potrela džemom a posypala farebou ryžou.prípadne možes postruhat čokoládu. v albune mam aj fotky s cokoládou
31. máj 2013
Dakujem krasne, vyskusam🙂🙂
31. máj 2013
No poviem ti, odvtedy som ho uz piekla 2x, bol suprovy, lahucky a zmizol z plechu za par hodin🙂🙂🙂 dakujem🙂🙂
7. jún 2013
toto je najlahší koláč - perník na svete, je úžasný, dá sa poliať čokoládou, ak nie je poruke, tak posypať kokosom, grankom.... do cesta sa môže dať za hrsť mletých orechov, alebo hrozienka
11. jún 2013
Prosim aky velky plech?
16. feb 2019
Ahoj, prosim si recpt, upeciem malemu do skolky pre deticky🙂🙂🙂 dik