medovníky a linecké
erika1111
autor@kucharikova nie je to original linecke vola sa to kočie oci ale ja robim rozne tvary,chces aj ten recept?
10. dec 2013
@erika1111 poprosila by som ak mas cas🙂
10. dec 2013
erika1111
autor@kucharikova 500g polohrubej múky,260g masla,260g práškového cukru,trocha sôdy bikarbony,2celé vajcia,vanilkový cukor,citron.kora.Všetko dobre zmiešame,necháme odstáť,rozvaľkať a vykrajovať.Po upečení zlepovať lekvárom
10. dec 2013
@erika1111 dakujem krasne!!!!
10. dec 2013
erika1111
autor@kucharikova nie je zač.hlavne nech sa vydaria a nech chutia
10. dec 2013

ahoj prosím ťa nedáš mi recept na linecké koliečka?100rokovsom ich nerobila a neviem najst recept.dakujem pekne.