jahody vo vlastne šťave
erika1111
autorrobila som tiez prvy krat lebo vzdy sa mi tiez kazia.od oka som jahody zasypala krystalovym cukrom.na druhy den som dala do poharov aj so stavou a lyžičku rumu a zavrela.sterilizovala asi 15 minut.tiez som zvedava co z toho bude.
2. jún 2014
vyskúšam aj ja, deti to maju radi na puding 🙂
2. jún 2014
Ahoj 🙂 no ako jahody u teba? ja som dnes svoje vyhodila :( Zo siedmych fliaš mi ostala jedna. Tak som prišla na to, že bez chémie to asi s jahodami nepôjde :(
30. jún 2014

super 🙂 ako to robíš? vrstva jahôd vrstva cukru?? ja som doteraz zavárala klasicky, a neviem prečo, ale kazili sa.... toho roku chcem vyskúšať takto-vo vl. šťave 🙂