My mame tiez na plafone v deckej najlepsie pri svetle nech sa nabiju potom pekne svietia 🙂
15. okt 2016
erikaemkina
autor@antori Tak potom Dráčik by ma určite lacnejšie vyšiel .. 😉
15. okt 2016
Myslím že som niečo také videla aj v Pepcu, len neviem cenu. Aj ja niečo také plánujem, len som si nevšimla koľko to tam stálo 🙂
15. okt 2016
erikaemkina
autor@87nana87 poštovné je 4,40 .. tak veru že ak som v meste , to je málokedy tak pozriem tam ..
15. okt 2016
Predava sa to na poštach za tych 79 cent
15. okt 2016
erikaemkina
autor@atya73 to vážne ? na pošte , videla si ?
15. okt 2016
@erikaemkina predavam ich
15. okt 2016

My mame z dracika take ako v strede za 2€