icon
6 / 51
avatar

Máš jú krásnu mne po 17 rokov vykapala...neviem preco ožltly jej všetky listy a opadali aj som ju presadila a nič
😕

20. mar 2017
avatar

Mne zltli listy, ked mala chlad

20. mar 2017
avatar

Dakujem😍

20. mar 2017
avatar

Euphorbia

20. mar 2017