Mame tiez kenwood major ale teosku iny typ ale je to v podstate to iste a je to najlepsie spolocnik do kuchyne k vareniu🙂
7. nov 2016
Mám,som velmi spokojná, využívam už vyše roka,veľký pomocník
7. nov 2016
evasarlota
autor@ivanielkaaa
@vebinka
@jankaam dakujem, to som chcela pocut 😇😅💙
7. nov 2016

Ja mám 🙂 zatiaľ som nadmieru spokojná 🙂