
2 / 37
...krásny, prosím ťa čo je to vzor, rada by som si uháčkovala podobný, teraz majú od pondelka v Lidli vlnu v akcií tak idem na nákup🙂
15. dec 2012
evik018
autorNo kamaratka robila tiez na 8smicke a nakonjec to parala lebo to nebolo ono 🙂 Tak saad to bude fajn 🙂
10. jan 2013
nááádherný 🙂