
12 / 37
ak by sa našiel navod i ja by som si ho prosila...je krásna
29. jan 2013
evik018
autor@marcelilina
@danka40 tu je navod ...Su tam dva a ten druhy je na tu šatku 🙂 Dufam že pomože 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=GcP98xxaL0o
29. jan 2013
dakujem
29. jan 2013
som antitalent... ale s tou španielkou alebo čo je ...mi to nejde...
31. jan 2013
evik018
autorTen sa mi zda najlepši 🙂 Inak na you tube ak chces si daj salomon crochet.Ak ti to pomože. 🙂
31. jan 2013
podla akeho navodu ste robila,?dakujem