jesenné pre deti do školky
Ja odpadnem,to by clovek neveril ze sa da aj zjest....
10. feb 2015
Moje deti by odpadli z takych motylov....
10. feb 2015
krasne sú.my zajtra nesieme do školky medovniky,Matúško ma meniny,tak sme upiekli a ozdobili autíčka a mafinky
20. sep 2015
Alebo aj taketo s velkonocnym motivom 😁😇
21. mar 2018

ujha nadhera🙂 skoda zjest, asi by som si dala len na vystavku🙂