dokonale, to ste malovali vy?
22. jan 2014
Kto Vám to kreslil prosím? Krásne sú 🙂
22. jan 2014
aj mne sa to veľmi, veľmi páči,
22. jan 2014
jeej nadhera..kto vam to kreslil???? mozete dat tip???
22. jan 2014
evinka24
autor@juliettka1
@katkakostkova
@miia16 kreslila mi to jedna pani z MK
24. jan 2014
@evinka24 dáte jej nick prosím alebo nejaký kontakt?
24. jan 2014

su nadherne,obe velke kocky