Tento štýl máme z Lidla aj pre 4 ročného aj pre takmer 2 ročného, je super
My máme túto pre 2,5 ročného a super je 😍
My mame z decathlonu a teda sklamana som, tak tazko sa ovlada, ze ja mam problem, nie to 4r dieta. Mozno mame vadny kus. Neviem
https://www.decathlon.sk/kolobezka-b1-id_833847... na taky sposob mame tuto a tiez ju maju decka radi
@monikka22 na tejto sme cvalali doteraz ale necháme ju mladsej chceme nieco pre staršiu..hned by som brala tuto ale vacsiu ale je az za 36 eur a to je dost :( inak je perfektna tato z decatlonu, preto sa obavam ako si zvykne na ten typ z lidla alebo sportisima
@evkagardian máme presne túto zo sportisima a je super, ľahko ovládateľná
Mame tu zo sportisima a 20 mesacna slecna nanej jazdy.je super
My sme ju kupili na druhe narodeniny a odvtedy sa na nej premava🙂 je to jej najoblubenejsia hracka:D doporucujem
A da sa dat riadenie dole? Je polohovatelne?

Mame taku pre 2.5rocneho syna a supeeer.