Prekrasna torta to si ty piekla?
4. máj 2017
sikulkaa,odkial mas jahody?
4. máj 2017
Nadherna
4. máj 2017
filipko2
autorAj chutila cerstve ovocie mnam.Nie 🙂 ja som ju nepiekla ,len jedla. 😉
4. máj 2017
Krásna môžem sa spýtať tiež odkiaľ je cukrarka???Dakujem 😘
5. máj 2017
filipko2
autor@kasperka1983 ano spytam sa svagriny to je jej kamarátka.
5. máj 2017
Nádherná a určite i veľmi chutná, si ty skvelá nevesta.🙂
5. máj 2017
filipko2
autor@kasperka1983 cukrarka je z Košíc
7. máj 2017

Vyzera skvele