icon
avatar
fotoramiky
12. feb 2014

Fotorámiky s menom

avatar

daju sa kupit

12. feb 2014
avatar

@alexandra1104 ahoj, tie u su predane ale na objednavku vyrobim 🙂

13. feb 2014
avatar
13. feb 2014
avatar

@alexandra1104 -12 €, su na rozmer fotky 10x15 cm, celkový rozmer rámiku je 22x27 cm.

13. feb 2014
avatar

@fotoramiky chcela by som Alexandru

13. feb 2014
avatar

Aj ja richard

19. feb 2014
avatar

Je možné vyrobiť s menom Leo?

20. feb 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@misinkad dá sa vyrobiť hocaké meno aj Leo 🙂

20. feb 2014
avatar

@fotoramiky Karolínka je dlhé však?

9. mar 2014
avatar

To je milé 🙂

9. mar 2014
avatar

@kajustek2007 ak je meno dlhšie, písmenká robím menšie, ale v tomto prípade je to už moc dlhé..

9. mar 2014
avatar

ahoj prosím ťa mala by som záujem o jeden rámik

11. apr 2014
avatar

aj ja by som mala zauje, kolko to stoji?

19. apr 2014
avatar

@wanda12 rámik 12€

19. apr 2014
avatar

A da sa aj take, ze lubim ta? 🙂

19. apr 2014
avatar

@fotoramiky dakujem pekne mala by so zaujem s menom Tamarka

19. apr 2014
avatar

@nicollettegold samozrejme da sa cokolvek ;)

19. apr 2014
avatar

Tiež mám záujem o rámik, ale s menom Sebastián, čo je asi moc dlhé, že ?

22. apr 2014
avatar

@katusik171 ak je meno velmi dlhe robim pismenka mensie. Dokonca ramik s menom Sebastian som uz vyrabala a najdete ho v niektorom z albumov 😉 Ak by ste mali zaujem nechajte mi spravu.

22. apr 2014
avatar

Da sa aj iny rozmer na foto urobit?ja mam fotky 13x15 tak sa to tusim dava

10. mar 2015
avatar
10. mar 2015
avatar

@safranca15 fotky vecsinou tlacia na rozmery 9x13, 10x15, 13x18 ...ale ak potrebujete daný rozmer nie je problem.

10. mar 2015
avatar

Tak mam ten 13x18 a 9x13

10. mar 2015
avatar

tie su krasne

16. mar 2015