icon
avatar
fotoramiky
18. júl 2013

fotorámiky s menom dieťatka

fotorámiky su na rozmer fotky 10x15 cm.

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Aj ja vrelo odporúčam...s rámikom som nadmieru spokojná...🙂

18. júl 2013
avatar

mohla by som ties vediet nieco o tom blisie mala by som zaujem.

15. aug 2013
avatar

ahoj prosím ťa aká je cena s poštovným?

1. sep 2013
avatar

@annairamm ahoj rámik je za 12€ + poštovné 2€ posielam prvou triedou.

1. sep 2013
avatar

ja si prosíííím jeden 🙂

5. sep 2013
avatar

Mozme si aj mi jeden poprosit? Ruzovy a meno Yasminka ?

21. feb 2014
avatar

Dobrý večer,ja by som tiež poprosila ružový s menom Sofinka

12. apr 2014
avatar

Vezmem meno viktoria a poslite mi ho Dakujem

4. máj 2014
avatar

@martinka221blondava prepacte zmylila som sa a napisalasom vam

4. máj 2014
avatar

prepacte nechela som pisat vam

4. máj 2014
avatar

@martinka221blondava to je pekne ze si chcete kupit,ale Vam som uz jeden ramik na meno Viktoria robila dokonca je aj tu v albume. A potom ste sa mi ozvali po dvoch nesiacoch ze vy ho uz nechcete. Takze bohuzial.

4. máj 2014
avatar

Dobry den,viete ramik spravit v zltej farebnej kombinacii? Dakujem
@fotoramiky

5. máj 2014
avatar

@nikulab dobry den, to by nebol problem myslim ze v zltej som uz aj robila .-)

5. máj 2014
avatar

Na MK mi tento týždeň končí registrácia, ak budete mať záujem nájdete ma potom tu- https://www.facebook.com/pages/Nábytok-dekoráci...

5. máj 2014