
3 / 51
torticka z oslavy co sme mali doma
franka83
autordakujem...ano je to mačička a nasa princezna si ju sama vybrala tortu vo forme šaša nechcela,lebo sa velmi boji šaša 🙂)
25. júl 2010

dakujem...ano je to mačička a nasa princezna si ju sama vybrala tortu vo forme šaša nechcela,lebo sa velmi boji šaša 🙂)
Pekná torta. To je mačička?