icon
3 / 18
avatar

Krásná fotečka ta nemá chybu jak z reklamy na spokojené dětičky.

7. feb 2012
avatar

uzasne, staci sa pozriet a hned ma clovek krajsi den 🙂

8. feb 2012
avatar

Neskutocne!!!! ako tam krasne sedeli to odtial nevypadli? a ako sa naraz usmiali! no fakt prenadherna foto!!!! 🙂

17. feb 2012
avatar

@katarina6 dakujeme 🙂 hadaj preco sa tak smeju. ved tri mamicky stoja za fotografkou a robia opicky 🙂)

17. feb 2012
avatar

@gabika84 ano to som si domyslela 😀DDD

17. feb 2012