
1 / 3
som naozaj dievcatko :-D
ani ja nechapem,ale ked je tam ta sipka tak je to jasne....
30. apr 2011
gabika84
autor@vanilashot @ikusa11 tu sipku som tam dorobila ja 🙂 sama by som to neodhalila tiez, ale ked mi to doki ukazal, ta strbinka je jasnaaaa (tam uz gulky nedorastu) 😀
30. apr 2011
hihihi nedorastu a vidim,ze ty sa z toho velmi tesis
1. máj 2011
@gabika84 jaaaaaj, jasnéééé 🙂 už to vidím...krásne kávové zrniečko 🙂
1. máj 2011
gabika84
autor@vanilashot aaano, aj tak sa to da nazvat 😀 vidim ze predstavivost ti predsa len nechyba 😀
1. máj 2011
@gabika84 akosi som sa nastavila že to bude chlapec, hoci som stále túžila po dievčatku, muž ma nakazil s chlapcom a keď som videla ten záber tak som tomu neverila...máme teraz problém s výberom dievčenského mena, u chlapca to bolo jednoduchšie :D a tiež už mám veľa ružových vecí, hoci som nechcela :D
2. jún 2011
ja nechápem, ako to tam tí lekári vidia :o)