
25 / 68
Yaman! :-D
vauv Jamaica 😀 😀 v tom budem bábo sexi 😀
27. feb 2011
gabika84
autora naviac jamajske farby su univerzalne :D
27. feb 2011
tak toto nema chybu... 😀 to si kde kupila? ci neprezradis. 😀
1. máj 2011
aha,jasneeee,tak ja si tam na buduci tyzden zaletim. 😀
1. máj 2011
jasne,ved aby som mu to mohla aspon vyskusat. 😀
1. máj 2011
to je zatial to jedine co pre babo mam. povodne to mal byt darcek pre kamosov, ale cca mesiac po zakupeni som zistila, ze som tehotna, a tak som si to nechala :D