icon
1 / 68
Teutonia BeYou- takýto budeme mať, len inej farby
avatar

skvelá voľba

14. jún 2011
avatar

odporucam

14. jún 2011
avatar

aj ja odporučam, škoda že nebol ked som kupovala ja..a farba je naadherna 🙂

14. jún 2011
avatar

výborný ale hartan je lepší

14. jún 2011
avatar

výborný ale hartan je lepší

14. jún 2011
avatar

aj my mame doma Teutoniu... Ale Cosmo 🙂 uz sa tesim na vozitko v terene

14. jún 2011
avatar

aj my budeme mat teutoniu, ma dojst v septembri tak verim, ze budem spokojna 😉 krasny kociarik

27. jún 2011
avatar

ja mám trojkolku spirit s a už som ju otestovala v každom počasí a som maximálne spokojná a najviac odceníte jej váhu pri presúvaní sa autom :O)))

1. júl 2011
avatar

my mame teutoniu mistral a neviem si vynachvalit

1. júl 2011
avatar

aj ja odporucam teutoniu... som bola velmi spokojna... :o)

1. júl 2011
avatar

Taky máme teutonku beyou objednanou 🙂 Doufejme, že dorazí včas...😉

13. júl 2011
avatar

zda sa mi velmi mala hlboka korba.. inak super...

28. júl 2011
avatar

@kajark praveze ja som hladala kocik s co najvacsou korbou, kedze budem mat letne babo. teutonka ju sice nema extra velku, ale stale jednu z najvacsich na trhu (oproti inym kocikom). ak teda neratam klasicke "pruzinove" hlboke kociky a la Steggi a spol.

28. júl 2011
avatar

my mame cosmo a je to perfektny kocik, aj v terene. Teutonka je proste jednicka 🙂

10. aug 2011
avatar

aj my mame teutoniu a sme maximalne spokojni 🙂)

21. okt 2011