icon
2 / 68
Autosedačka objednaná táto
avatar

Super kočík aj my mame teutoniu a nedám na nu dopustit. Isto budte velmi spokojny🙂)Len autosedacku mame Romer. Ked som pozerala testy bezpecnosti vysla najlepsie.

14. jún 2011
avatar

@iveta90 aj ja som chcela povodne romerku, ale tario sedacka bola zrovna ku kociku zadarmo, takze nebolo o com 🙂

14. jún 2011
avatar

Jaj tak kto by to nebral🙂) Mozno bude aspon lahsia lebo ta Romerka je teda poriadne tazka

15. jún 2011
avatar

Veru, nie je ani táto ľahká.

21. okt 2011