
21 / 68
next dupky
Gabika, toto kde si kupila? mozes mi dat link na obchod? To vyzera uzasne!!! to zelene aj to zvieratkove!!! 🙂)) kolko to stalo? snad aspon dvoje taketo by som kupila aj ja, aj ked vela veci dostaneme.... no pasikavych tam vela urcite nebude....
15. jún 2011
aha, no super. tak teda v Avione. Ok. Diky moc! 🙂
15. jún 2011
Ak by ste chceli,tu je Next E-shop-slovensko: http://www.nextdirect.com/sk/en/home Vpravo hore je nasa vlajka. treba si ale ceny porovnat s kamennym obchodom..nieco sa oplati, nieco nie🙂
29. sep 2011
Tieto mame aj my! Maly je v nich absolutne rozkosnickovy 🙂