icon
43 / 68
odsávačka na hlieny
avatar

tato je dobra, aj my ùae taku istu : )

9. júl 2011
avatar

najlepsia odsavacku, vzdy si ju beriem vsade pre istotu

22. júl 2011
avatar

aj my mame tuto , len škoda, že v lekarni nemajú tie nahrady. som sa už pytala a tato značka nema na predaj plus doplnky :(

21. okt 2011