
56 / 68
a tieto su opravene, takmer starozitnost. moja mama ich dostala ako mala od krstnej a potom som ich nosila ja, takze Bella bude 3. generaciou s tymito nauskami :-)
gabika84
autorinak je to zlte zlato s ceskym granatom (v skutocnosti tmavocervene) a dozvedela som sa, ze maminu krstnu mamu vtedy vysli asi 280,- Kčs 😀
28. júl 2011
vsak to bol volakedy riadny peniaz..
28. júl 2011
Jéj takéto presne takéto dostala naša mamina ako miminko, nosila ich moja sestra, a teraz ich bude nosiť sestrina malinká princeznička Katka. No neviem, či už má dierky v uškách 🙂
3. aug 2011
nádherné a ešte krajšia tradícia..krasa🙂
29. sep 2011
no tie su nááádhernééé! 🙂 aj ja som dala malej svoje, ako ze zalozime tradiciu... ale zial, uz sa jej jedna odopla a stratila (neviem ako, tiez boli komplet po servise), tak sme museli kupit nove...