
61 / 68
návleky no nozky
gabika84
autor@beruska.zuzanka znacka My Little Legs 😉
9. aug 2011
@gabika84 vďakaaaa 😉
10. aug 2011
eeem, to je akože aby nemuseli mať pančušky či??? ja som také nepoužívala pri svojej...
10. aug 2011
no to prebalovanie ma prvé napadlo, že je to asi tak jednoduchšie, ale ja by som to asi nepoužívala, pančušky predsa len netlačia na stehnienkach, môžeš ich dať cez plienku a nerežú...
10. aug 2011
Jeeeeej, aká značka? Baby legs, či iné? vďaka 😉