icon
25 / 40
avatar

Jeej, perfektne, nemaju chybu ani jedny.

8. aug 2010
avatar

tiež z nich nemôžem 🙂

8. aug 2010
avatar

to su aka velkost?

25. sep 2010
avatar

@peach Pumy sú 19-tky, lakovky 18-tky a čižmičky neviem, dostala som ich a nie je tam číslo

26. sep 2010
avatar

zlate su, to ja velkosti neviem, len ma zaujmalo, od kolkych mesiacov sa davaju deturencom topanocky.

26. sep 2010
avatar

@peach No to ani ja presne neviem, keďže je to naše prvé bábo,ale myslím, že my na to rýchlo prídeme, čo povieš? 🙂

27. sep 2010