Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  ..ďakujem krásne za srdiečka..... netuším komu..... ale zo ❤ ďakujem a posielam 🙏

  ❤ sestričky ❤ dnes má naša staršia slečna 7 rôčkov 💃 všetko naj naj 🙂

  Milé maminy, žienky,
  viete mi prosím poradiť dobrý časopis pre veľmi šikovnú 6 ročnú slečnu? Chcem jej predplatiť, tak ako majú starší synovia. Ďakujem.

  ..dostala som 10 srdiečok, ďakujem....ale neviem za čo 🙂

  Môj mladší syn a staršia dcérka..... každé ráno ich takto prevediem cez cestu a pozorujem, ako si svorne kráčajú do sveta, do školy..... pre niekoho nepochopiteľné, pre mňa jeden z najkrajších pohľadov ako pre mamu. Odchádzajú z hniezda, kam sa opäť vrátia..... 🙂 vtáčatká moje.

  ...jednoducho "MY"

  Dnes má náš najmenší poklad 2 mesiace 🙂

  @dadka76 Ahoj teta Danka, takto spokojne spinkám v kolíske 🙂

  ...srdiečka mi pribudli, ĎAKUJEM 🙂

  ďakujem za ďalšie srdiečka 🙂

  Nezvyknem zverejňovať veľa fotiek svojej rodinky......no dnes je výnimočný deň......dnes jeden výnimočný človek v mojom živote oslavuje svoje krásne životné jubileum a ja ďakujem Bohu za to, že je mojím manželom. Možno si poviete, pch, veď ten je starý....ale verte, že sa veľmi mýlite. Toľko úžasnej životnej energie a elánu mu môžu závidieť i dvadsaťroční. Máme spolu krásne tri deti a na štvrté sa tešíme v brušku. PANE, zachovaj nám nášho tatina pri zdraví a ochraňuj ho po ďalšie roky jeho života! Amen.

  Milé maminky, žienky,
  chcem vás poprosiť, či by ste mi poslali link na skupinku o látkových plienkach, Látkovky..... 🙂 neviem vás nájsť....ĎAKUJEM!

  Dnes som dostala dve srdiečka, ĎAKUJEM milým - neznámy 🙂

  ....bisťu koľko srdiečok s tehu bacilkami mi prišlo ešte..... ďakujem 🙂

  ....aké milé.....dostala som srdiečko "Posielam tehu bacilky"..... ďakujem 🙂

  Dostala som ďalšie srdiečko, ďakujem neznámej dušičke, ktorá na mňa myslí 🙂

  Pre všetky, ktoré prežívajú alebo prežili stratu dieťatka.... v akomkoľvek štádiu, v akomkoľvek období......
  Citát z knihy Anjeli v mojich vlasoch....
  Keď žena otehotnie, duša dieťatka vie, či ho žena donosí alebo nie, či sa narodí deformované alebo mŕtve, alebo či pôjde o potrat. Bez ohľadu na výsledok duša bábätka svojich rodičov miluje a zostane s nimi navždy - bude im pomáhať celý život. Ak ste niekedy prišli o dieťa, nezabúdajte, že jeho duša si vás vybrala za rodičov ešte pred počatím. Miluje vás a bola šťastná, že ste ju počali.
  V Biblii sa dočítate, že Boh o vás vie ešte pred vaším počatím, lebo ste boli duchovné bytosti v nebi a čakali ste v rade na okamih, kedy opustíte nebo a narodíte sa na svet.
  Na svete sa uskutoční množstvo potratov, človek však nesmie zabúdať, že aj keď dušička bábätka pozná matkin úmysel podstúpiť interrupciu, predsa si ju vyberie za mamu - s vedomím, že bude počaté, ale nikdy sa nenarodí. Duša dieťaťa si matku už vybrala a bezhranične ju miluje. Chcem, aby si toto zapamätala každá matka, predovšetkým ak niekedy absolvovala interrupciu. Nezabúdajte, že duša bábätka vás miluje a nikdy vám interrupciu ani na sekundu nezazlieva. Jeho dušička vedela, že sa to stane, napriek tomu vás neprestane zahŕňať láskou.