
19 / 19
moja prvá tortička :)
Ved bola pecena s velkou laskou tak sa musela podarit
18. dec 2012
uuuzasna je 🙂 klobuk dolu 🙂
18. dec 2012
naadherna 🙂
18. dec 2012
Si šikulka Ivka, hneď prvá takáto pekná? To isto preto, že je pre Maxíka....☹...
18. dec 2012
Anjelickovi posielame tam hore na ten najkrajsi oblacik vsetko najlepsie ***
18. dec 2012
nadherna torta. podarila sa ti. A urcite bola aj vynikajuca 🙂
19. dec 2012
nádherna...
19. dec 2012
krasna torticka. si sikulka! xxx
19. dec 2012
šikovná maminka, Maxíkovi posielam pusu do nebíčka
19. dec 2012
gwenni
autor@babi1
@kara_me
@betty22
@vever1
@patka29
@veronch
@lucia2105
@nykushka6
ďakujem za pochvalu veľmi ma to potešilo a som rada že som sa mohla s Vami podeliť o tú radosť akú som mala z toho že sa mi tak podarila, bola celkom dobrá aj chuťovo, urobila som ju punčovú tak si teraz pochutnávama na nej každý deň 🙂
19. dec 2012
Ivka krasna torticka Maxikovi sa urcite pacila