icon
19 / 19
moja prvá tortička :)
avatar

Ivka krasna torticka Maxikovi sa urcite pacila

18. dec 2012
avatar
gwenni
autor

@erika_230 možno aj pomáhal keď sa nám tak podarila a to na prvý pokus ešte nikdy som nepiekla tortu 🙂 🙂

18. dec 2012
avatar

Ved bola pecena s velkou laskou tak sa musela podarit

18. dec 2012
avatar

uuuzasna je 🙂 klobuk dolu 🙂

18. dec 2012
avatar

naadherna 🙂

18. dec 2012
avatar

Si šikulka Ivka, hneď prvá takáto pekná? To isto preto, že je pre Maxíka....☹...

18. dec 2012
avatar

Anjelickovi posielame tam hore na ten najkrajsi oblacik vsetko najlepsie ***

18. dec 2012
avatar

nadherna torta. podarila sa ti. A urcite bola aj vynikajuca 🙂

19. dec 2012
avatar

nádherna...

19. dec 2012
avatar

krasna torticka. si sikulka! xxx

19. dec 2012
avatar

šikovná maminka, Maxíkovi posielam pusu do nebíčka

19. dec 2012
avatar
gwenni
autor

@babi1
@kara_me
@betty22
@vever1
@patka29
@veronch
@lucia2105
@nykushka6
ďakujem za pochvalu veľmi ma to potešilo a som rada že som sa mohla s Vami podeliť o tú radosť akú som mala z toho že sa mi tak podarila, bola celkom dobrá aj chuťovo, urobila som ju punčovú tak si teraz pochutnávama na nej každý deň 🙂

19. dec 2012