
Maxik je krasny kluk. Bude chybet, kez pocitime alespon duchovni pritomnost nasich andilku!
Maxik je krasny kluk. Bude chybet, kez pocitime alespon duchovni pritomnost nasich andilku!
boze malinky je taky krasny ...je mi velmi luto co sa vam stalo uprimnu sustrast.
krásný andělíček, moc mě to mrzí. Soucítím s vámi.
Je nádherný....je mi to veľmi ľúto čo sa ti stalo:-/ veľmi...raz som si to prežila a mala som dosť...a to bolo len osem týždňové babätošo...
je krásnučký, veľmi, veľmi vám obom držím palce, a modlím sa za vás, aby ste boli čoskoro šťastní v trojici, ...klobúk dole, toto zvládnuť, podobne sa nám niečo stalo ako nadenam a vtedy sme si mysleli, že PREČO a ty si veľká bojovníčka, DRŽIM PALCE A PRAJEM VEĽA SÍL a LÁSKY
je to hrozne tesis sa ked zostanes tehotna,ked nakupujes veci,ked porodis,ked ich uvidime prvy krat a za par dni je to fuc hrozne nechcela by som to zazit ja som potratila prve babo a to som bola len druhom mesiaci a vtedy som tak plakala a kolko dni dokial ma to preslo a keby zazijem to co ty tak neviem.
zlatunký🙂