
6 / 19
gwenni
autora aký krásny by už bol teraz 🙂 možno by už mal konečne aj nejáke faldíky nielen také chudé nôžky a rúčky 🙂
31. jan 2011
ak odide anjelik do nebicka este v brusku je to mozno jednoduhsie ako ked je uz medzi vami ... neviem si to predstavit , nedokazem pochopit preco sa take veci deju , ak boh da zene dar mat dieta, preto jej ho nenecha :( prajem vam aby sa vam podarilo krasne no hlavne zdrave dietatko , Max dava pozor na vas a bude anjelom straznym pre svojho surodenca uz navzdy ... moc moc vam drzim palceky aby vam to vyslo, zasluzite si to !!!
5. júl 2011
straaaasne je krasny,uplne dokonaly! x