icon
7 / 19
avatar

sladučko spinká anjelik krásny, nenachádzam slová. Je mi veľmi ľúto, čo sa vám stalo...

29. mar 2011
avatar

nádherný,nádherný,nádherný! 🙂 určite sa má dobre...

25. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@nataliajohannson áno 🙂 už ho nič nebolí ale čoskoro sa určite vráti aby mu bolo ešte lepšie

25. júl 2011
avatar

@gwenni
presne tak,určite to raz víde!! 🙂

25. júl 2011