
8 / 19
21. jan 2012
niekedy sa zda nadej nerealna ako anjel po tvojom boku.no obe su tu!!! maxik bol krasne babatko a verim ze teraz straži zhora svojho braceka.drzim ti veeeelmi palce aby ste sa mohli tesit z vasho babatka...
3. feb 2012
ach Bože,akokeby som svojho synčeka videla po narodení......☹prečo musia trpieť detičky?..na to nám nik nedá odpoveď..už je malý anjelik a dáva na vás pozor....♥pre Teba do nebíčka☹
10. júl 2012
Maxinko maličký už ťa nič nebolí. Bol si prenádherné dieťatko. Keď sa na teba pozerám tu na fotočke mám slzy v očiach a bolí ma srdiečko že si musel odísť. Myslím na teba zlatíčko. Pusinku na líčko