
11 / 19
aký krásny a bez hadičiek :) akoby mu ani nič nebolo
jeej Ivka, krasna fotka, dokonala, Max je tu krasnucky... :xx
3. jún 2011
niečo krásne , maxík je nádherný a určite aj najkrajší anjelik v nebíčku
4. jún 2011
prekrásna maľba. Dojímavá, akoby len spinkal a každú chvíľočku sa mal zobudiť. Maxík môj hladím ťa a veľmi chýbaš
9. jún 2011
zlatíčko krásne
3. júl 2011
neskutočne krásny anjelik ☹
28. okt 2011
gwenni
autor@lubenka131 áno prekrásny je, pre mňa samozrejme najkrajší na celom svete 🙂 🙂 Ďakujem
28. okt 2011
@gwenni ja len DUFFFAAAAAAAM ze dalsie babetko bude v poriadku na 100000000000000% a aj vy a ako sama hovorite urcite pride naspat Maximko verim tomu!
28. okt 2011
gwenni
autor@lubenka131 🙂 🙂
28. okt 2011
Ivka, nádhernééé!!! Maxík, chýbaš veľmi :(