icon
11 / 19
aký krásny a bez hadičiek :) akoby mu ani nič nebolo
avatar

Ivka, nádhernééé!!! Maxík, chýbaš veľmi :(

3. jún 2011
avatar

jeej Ivka, krasna fotka, dokonala, Max je tu krasnucky... :xx

3. jún 2011
avatar
gwenni
autor

@denisece pre mňa najkrásnejší anjelik na celom svete 🙂 🙂 🙂

3. jún 2011
avatar

niečo krásne , maxík je nádherný a určite aj najkrajší anjelik v nebíčku

4. jún 2011
avatar

prekrásna maľba. Dojímavá, akoby len spinkal a každú chvíľočku sa mal zobudiť. Maxík môj hladím ťa a veľmi chýbaš

9. jún 2011
avatar

zlatíčko krásne

3. júl 2011
avatar

neskutočne krásny anjelik ☹

28. okt 2011
avatar
gwenni
autor

@lubenka131 áno prekrásny je, pre mňa samozrejme najkrajší na celom svete 🙂 🙂 Ďakujem

28. okt 2011
avatar

@gwenni ja len DUFFFAAAAAAAM ze dalsie babetko bude v poriadku na 100000000000000% a aj vy a ako sama hovorite urcite pride naspat Maximko verim tomu!

28. okt 2011
avatar
gwenni
autor

@lubenka131 🙂 🙂

28. okt 2011