
:(((
je to ako sen, Max bol a uz nie je, ale zase sa vrati... len tu bolest nijako nevymazeme...
nebud smutna Ivka, keby som vedela, ako ti pomoct, ja by som rada darovala aj svoj zivot Maxovi, lebo ten moj nestoji za vela, len este je tu Nina...
veru chýbaš Maxík xxx
Neskutocne ta obdivujem! Tvoju silu. Pamätam ked som ta tu prvy krat videla a ako som strasne cely vecer plakala som si premietla vas pribeh :(( A pozeram, že prichadza vyplnit prazdne miesto novy drobcek a maly cloviečik 🙂) Drzim vam palceky a prajem vsetko dobre 🙂
@angela1981 ďakujeme z celého srdca 🙂
presne ten den se mí kluci narodili, tak mi slzy vyšly ... posíláme srdíčko a pohlazení
@gwenni och boze co sa stalo,ze musel odist do nebicka?
my sme sa tiež narodili 8.12.2010
@luculiatko tak všetko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka 🙂
pozeram si tvoj album a placem,,je mi to mooc luto.maly bol krásny:(..
@gwenni dakujeme ...
Tak málinko si bol s nami Maxík. Chýbaš