
3 / 6
gwenni
autor@andrea_robko ďakujeme , pôrod bude na 90% zase sekcia takže pôrod bude v pohode horšie bude potom zotavovanie 🙂 🙂
28. mar 2012
krasny!!!!!! 🙂
16. apr 2012

@andrea_robko ďakujeme , pôrod bude na 90% zase sekcia takže pôrod bude v pohode horšie bude potom zotavovanie 🙂 🙂
krasny!!!!!! 🙂
krásny chlapček želám vám veľa zdravíčka 🙂 a maminke ľahký pôrod 😉