
23 / 41
kojili sme sa a keď už bolo bruško plné začal sa tááákto krásne smiať :)
tak to mu ale padla papanica teda 🙂 krásny je škero....
27. nov 2012
neskutočný ste ...🙂
27. nov 2012
krásne
27. nov 2012
Tak taketo krasne pohlady dokaze len spokojne brusko a usmev je ako podakovanie maminke ,,, super zaber ...
29. nov 2012
nádherné bábätko, pohoda a láska žiari z tohto záberu 🙂
6. dec 2012
🙂🙂🙂