icon
117 / 220
avatar

jééj naša deka 🙂

1. dec 2012
avatar
gwenni
autor

@sarka307 aj ty máš takú ??

1. dec 2012
avatar

@gwenni áno 🙂))

1. dec 2012
avatar
gwenni
autor

@sarka307 a tiež si si ju sama robila ?? lebo túto som si sama hačkovala ešte keď sme Maxíka čakali 🙂

2. dec 2012
avatar

@gwenni nie,kúpili cez bazoš 🙂

4. dec 2012
avatar
gwenni
autor

@sarka307 teraz som dala na leto uhačkovať novú tak sa teším, pôvodne som chcela ja hačkovať ale nestíham :P

5. dec 2012
avatar

@gwenni super aj ja všade tieto deky zgýňam,bo ja som do hačkovania ľavá 😀

5. dec 2012