
162 / 220
Maminka má asi namiesto mliečka smotanu. Drobček je taký chrumkavučký. Len sa nám držte, prekrásny
14. júl 2012
gwenni
autor@liave to máš pravdu, každý čo hovidí ovie jé aký je snedý 🙂 🙂 a niektorý sa ma inak aj celkom vážne opýtajú či ho opaľujem , tak im odpovedám že ho dávame do solárka :d
@celinesk aj pani doktorka to tvrdí, aj keď tento týždeň sme mali laktačnú krízu ale už to vyzerá že sa to zase vrátilo do pôvodného stavu 🙂
15. júl 2012
aky je opalenucky 🙂 susnik xxx