icon
162 / 220
avatar

aky je opalenucky 🙂 susnik xxx

13. júl 2012
avatar

Maminka má asi namiesto mliečka smotanu. Drobček je taký chrumkavučký. Len sa nám držte, prekrásny

14. júl 2012
avatar
gwenni
autor

@liave to máš pravdu, každý čo hovidí ovie jé aký je snedý 🙂 🙂 a niektorý sa ma inak aj celkom vážne opýtajú či ho opaľujem , tak im odpovedám že ho dávame do solárka :d
@celinesk aj pani doktorka to tvrdí, aj keď tento týždeň sme mali laktačnú krízu ale už to vyzerá že sa to zase vrátilo do pôvodného stavu 🙂

15. júl 2012