
167 / 220
jaka super poloha .)
13. júl 2012
ani nam maly nechce spavat na brusku 🙂 zlatusik🙂
13. júl 2012
@gwenni aj nasi len takto spinkali aj spinkaju 🙂
14. júl 2012
gwenni
autor@yummy_mummy ja viem však preto som to aj vyskúšala že či by sa mu to nepáčilo a páčilo sa :D :D aj v tomto momente keď ti píšem tak si spokojne buvinká takto v postieľke už skoro 2hodinky inak by bol už dávno hore 🙂
15. júl 2012
@gwenni presne to aj nase decka tak,a faye ta musela aj v kociku tak spat,a vzdy prespala mi tak celu noc,den a ked sme vymenili vanicku za spartak uz dospala :D teraz v kociku nevie spinka haha,proste az nespi na brusku tak bude radsej hore 🙂
15. júl 2012
gwenni
autor@yummy_mummy v kočíku našťastie zaspí v akejkoľvek polohe lebo ho tam natriasa 🙂 🙂
15. júl 2012
no ako mu je dobre
15. júl 2012
to takto spinkava na brusku? nam Laura ani za svet este ani teraz tak nechce spat🙂