icon
178 / 220
avatar

Maxík stále ocinkovi pri srdiečku? Nádherné.

13. júl 2012
avatar

nadhera az mam zimomriavky

13. júl 2012
avatar

To tetovanie je prekrásne...fakt zimomriavky..prajem Vám už len šťastie,všetko šťastie sveta,Ivka...cmuk

13. júl 2012
avatar

tvoji "traja" chlapi xxx

13. júl 2012
avatar

Ivka nadhera 🙂 som nevedela ze si dal Peto vytetovat Maxinka

14. júl 2012
avatar

Tak tatino už má maxíka pri srdiečku, nádherný prejav lásky až mám slzy v očiach. Takto ich máš stále všetkých troch každý deň pri sebe. Objímam vás

14. júl 2012
avatar

aj ja mam zimomriavky..krasne,dojimave..odkedy poznam Tvoj pribeh Ivka,myslim na vas velmi casto..

14. júl 2012
avatar
gwenni
autor

@macko_usko222
@celinesk
@minkokika
@liave
@meelah
@marianax
@veronch
áno to sú moji traji úžasný chlapci Maxík navždy pri srdci ocinkovi aj ja som bola dojatá keď mi manžel povedal že si ho tam chce dať vytetovať, ja som nikdy nebola zástancom tetovaní, ale tomuto som neodolala a súhlasila.

15. júl 2012
avatar

@gwenni k tomu nemam ani co dodat 🙂

15. júl 2012
avatar

ostala som ako obarená..nádherné niečo..takto ich máš vždy stále po kope všetkých svojich nádherných troch chlapov

15. júl 2012
avatar

ježííš nádhera 🙂zmenila si profilovku tak som ťa hneď nespoznala,tak sa ti splnil sen,máš nádherného synčeka,buďte zdravunký,šťastný...je najkrajší 🙂myslím,že sa podobá na bračeka 😉držte sa 🙂

1. dec 2012