
216 / 220
pozeral som telku a veľmi som sa sústredil na to :D
veľmi je milučký 😀
1. dec 2012
on uz sedi??? parada krasny je
1. dec 2012
gwenni
autor@sarka307
@lenkasulovcova
@leeenka26
ďakujeme 🙂 je podarený 🙂 sáme síce ešte nevie sedieť ale s oporou už vie 🙂
1. dec 2012
@gwenni neboj sa, všetko má svoj čas. Môj synček má skoro dva roky a stále kupujeme haldy plienok, na nočník sa nepýta, pije z fľašky lebo mu to chutí viac ako z pohára, je to malý lenivec, ale aj tak je môj 😀
1. dec 2012
@lenkasulovcova presne tak, aj ja mam doma maleho lenivceka, ale lubim ho a uplne mi to je jedno kto si co hovori
1. dec 2012
to poznam, oci vykruti aj za roh len aby videl
1. dec 2012
neskutočná krááásavec
19. dec 2012
juj či je zlatý dubáčik,zaujatý riadne ..tá ritulka zapasovala ako na šerblík 😀