
217 / 220
teraz robím kukuč,že máte len pol rôčka a už tak pekne sám sedí a tie nožičku tu vyložené jak osem mesačný,podarenýý 😵
1. dec 2012
pohoďááák...🙂
1. dec 2012

teraz robím kukuč,že máte len pol rôčka a už tak pekne sám sedí a tie nožičku tu vyložené jak osem mesačný,podarenýý 😵
pohoďááák...🙂
to ste už tak veľký?krásavec