icon
15 / 220
avatar

Je prekrasny, Gregtulujem este raz

10. jún 2012
avatar

Aký je chutnučký, nádherný

10. jún 2012
avatar

Ty kokso, on má hnedé očká? Veď bábätká vraj mávajú modré.....🙂

10. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@veronch nemá hnedé :D , to skresluje tá fotka on ich má modré :D

11. jún 2012
avatar

bože Ivka, z celého srdca sa teším..je úžastný a tie očká 🙂

11. jún 2012
avatar

aj ja som si myslela ze ma hnede 🙂 x

11. jún 2012