
15 / 220
Aký je chutnučký, nádherný
10. jún 2012
Ty kokso, on má hnedé očká? Veď bábätká vraj mávajú modré.....🙂
10. jún 2012
bože Ivka, z celého srdca sa teším..je úžastný a tie očká 🙂
11. jún 2012
aj ja som si myslela ze ma hnede 🙂 x
11. jún 2012

Aký je chutnučký, nádherný
Ty kokso, on má hnedé očká? Veď bábätká vraj mávajú modré.....🙂
bože Ivka, z celého srdca sa teším..je úžastný a tie očká 🙂
aj ja som si myslela ze ma hnede 🙂 x
Je prekrasny, Gregtulujem este raz