icon
47 / 220
avatar

Kde si nakoniec rodila? Pekné priestory

10. jún 2012
avatar
gwenni
autor

@persseffona v ZH j to nadštandartná izba, bolo tam super 🙂 ako v hoteli 🙂 ale s bábätkom

11. jún 2012
avatar

@gwenni super to vyzerá tak čistučko, ja uvažujem nad Štiavnicou no je to dosť daleko tak neviem

13. jún 2012
avatar

Vždy som chcela vidieť tú izbu z vnútra...

30. nov 2012