
47 / 220
gwenni
autor@persseffona v ZH j to nadštandartná izba, bolo tam super 🙂 ako v hoteli 🙂 ale s bábätkom
11. jún 2012
@gwenni super to vyzerá tak čistučko, ja uvažujem nad Štiavnicou no je to dosť daleko tak neviem
13. jún 2012
Vždy som chcela vidieť tú izbu z vnútra...
30. nov 2012
Kde si nakoniec rodila? Pekné priestory